За здоров’ям – на спортивний майданчик

За здоров’ям – на спортивний майданчик

Мета проекту – надання можливості займатися фізичною культурою та спортом людям усіх вікових категорій, що мешкають поблизу, відволікання підлітків від комп’ютерних ігор, шкідливих звичок, популяризації здорового способу життя. Адже виховання здорового покоління є пріоритетним завданням нашого міста та держави. Спортивні майданчики повинні бути багатофункціональними і безпечними, відповідати стандартам якості.

Опитування мешканців прилеглих вулиць виявило необхідність у встановленні огорожі існуючих вуличних тренажерів на загальнодоступному майданчику, що є альтернативою сучасним тренажерним залам. Огорожа спортивного майданчика дасть можливість вжити заходи щодо попередження травматизму, безпеки життєдіяльності дітей, зробити більш якісним і насиченим спортивне дозвілля і відпочинок дітей та молоді не тільки нашого будинку, а й жителів прилеглих будинків.

В рамках реалізації проєкту передбачено:

Ключові показники оцінки результату проекту

Соціальний показник є найголовнішим в оцінці результату проекту, адже, безумовно, буде підвищений рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, активізується мотивація та пропаганда здорового способу життя, штучне поліуретанове покриття зменшить ризик травмування.