Як працює платформа

Як що ви мешканець міста Могилів-Подільський або району, у вас є бажання комунікувати з різними людьми і ви маєте бажання та час допомогати іншим? Тоді ви маєте можливість стати волонтером на нашії платформі, та приділяти свій час волонтерський роботі, приносити користь і стати людиною з великої букви. Реєструйтеся на платфомі як волонтер і шукайте тих, кому ви будете корисні.

Оберайте цікаві для себе організаціЇ, контактуйте з їхніми активістами, продивіться їх проєкти та направленості, слідкуйте за їх оновленнями та завжди будьте в курсі, коли їм потрібна ваша допомога. Коли ви знайдете проект, де чекають на вашу підтримку, натискайте “приєднатись” і спілкуйтеся з активістом у внутрішньому чаті або вказаними контактними данними, соціальними мережами.

Будьте впевнені, ваші 20-30 хвилин вільного часу можуть допомогти у реалізації важливих речей, для тих, кто справді цього потребує. Будуємо наше майбутнє разом, реалізовуючи нові проекти.

Ви представник громадської організації?

Створюйте представництво вашої організації, додавайте проекти або приєднуйтеся до уже існуючих. Опишіть, хто вам потрібен для реалізації задуму, які вам потрібні люди, знайдіть цю людину тут. Ми впевнені, що є багато тих, хто може зробити добру справу для інших людей, тварин, спільнот у кого вірить. Збирайте людей, обговорюйте поставлені завдання і плани. Розповідайте про те, які проекти ви вже реалізовували.

Платфома надає спеціальний чат із користувачами платформи, які зацікавлені у волонтерстві. Обговорюйте ідеї, діліться планами, запрошуйте цікавих вам людей на зустрічі. Реалізовуйте власні задуми, які будуть змінювати життя у нашій країні на краще.