Про нашу волонтерську платформу

Місцева онлайн-платформа швидкого реагування «Волонтери VS COVID-19» з можливістю розміщення запитів на волонтерську допомогу та інформацією про існуючі волонтерські ініціативи.

Проект «Наддністрянські палатари» — Центр волонтаріату шести громад Могилів-Подільського району» реалізовується у Могилів-Подільському районі Вінницької області протягом 2021 року за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Головною метою проекту є розвиток культури волонтерства та заохочення волонтерських ініціатив у 6 територіальних громадах Могилів-Подільського району Вінницької області для подолання актуальних викликів, зумовлених пандемією COVID-19, шляхом створення Центру волонтаріату «Наддністрянські палатари».

Проектом передбачено створення Центру волонтаріату «Наддністрянські палатари», проведення циклу тренінгів для 50 представників територіальних громад Могилів-Подільського району серед місцевої студентської молоді, налагодження процесу координації волонтерського руху за рахунок діджиталізації, створення можливостей для появи та розвитку волонтерських програм на території обраних територіальних громад.